SJC Drums

Webová stránka značky: SJC Drums

Začátek značky započal ve sklepě babičky zakladatelů  Mika a Scotta Ciprariových (SJC). Bicí SJC se od té doby vyvinuly v jednoho z předních světových výrobců a dodavatelů bubnů. Zlomový bod SJC nastal, když při udílení hudebních cen MTV v roce 2006 byl singl 'Panic!  At the  Disco hrán na tyto bubny. Od této doby SJC je stále populárnější a známější.

Společnost SJC, která dává důraz na inovace a kvalitu bubnů, které produkují vysoce kvalitní tón a odlišný charakter. Vsadili na Cusotm možnost stvořit si své bubny. V posledních letech spolupracují s SJC bubeníci jako: Branden Steineckert (Rancid), Cyrus Bolooki (New Found Glory), Zach Lind (Jimmy Eat World), Josh Dun (Twenty One Pilots), Daniel Platzman (Imagine Dragons) a Tre Cool (Green Day). Vzhledem k tomu, že všichni tito světově proslulí umělci byli dříve podporováni velkými mezinárodními společnostmi, svědčí to o SJC pro jejich touhu přejít na zakázkovou společnost.

Společnost SJC, která je vždy na špici inovací, se vždy soustředila na to, aby se bubeník stal focal bodem jakéhokoli vystoupení. S prakticky nekonečným seznamem vlastních možností SJC upřednostňuje specifické požadavky bubeníka, přičemž nikdy neohrozí jejich klasický a jedinečný zvuk. Se stále se rozšiřujícím seznamem velkých jmen na jejich soupisce je SJC stálou volbou pro mnoho renomovaných bubeníků po celém světě, zdůrazňující jejich oddanost kvalitě a zvuku.

1 položek celkem
preview (33)
Novinka
13 900 Kč –20 %
10 990 Kč

nový snare bubínek SJC Alpha aluminium 14"x6,5"

Kód: SJCALU

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem